O mnie

Aneta Sobolewska - wizażystka i trener

Przygodę z makijażem rozpoczęłam w 2007 roku, kiedy otrzymałam dyplom ukończenia Europejskiej Szkoły Stylizacji Select w Warszawie. Szybko związałam się z marką Loreal, Maybelline i Lancome. Jako konsultantka i wizażystka zajmowałam się profesjonalną obsługą klientek, w szczególności doborem odpowiednich kosmetyków i wykonywaniem makijaży. Doświadczenie w dziedzinie makijażu zdobywałam również podczas eventów takich, jak gale charytatywne, pokazy mody Macieja Zienia czy Warsaw Fashion Street. W 2015 roku rozpoczęłam studia w Mokotowska Make up Academy, które ukończyłam z sukcesem. Brałam udział w zgrupowaniu kandydatek na Miss Warmii i Mazur, w półfinale Miss Polski 2015 oraz Miss Nastolatek 2015, w półfinale konkursu Fresh Faces Poland 2015. Przez krótki okres byłam związana z marką Marc Jacobs, dla której pracowałam jako makijażystka.

Najwięcej satysfakcji i radości sprawia mi bezpośredni kontakt z klientką, która jest dla mnie inspiracją i wyzwaniem. Moim celem jest  wydobycie i podkreślenie jej naturalnego piękna poprzez dobór odpowiednich kolorów, kosmetyków i technik. Specjalizuję się w makijażach ślubnych i okolicznościowych oraz sesjach zdjęciowych.

Oferuję dojazd do klientki na terenie Warszawy i okolic oraz Pułtuska i okolic. Ceny ustalam indywidualnie.

Referencje

Aneta w dniu mojego ślubu zrobiła mi makijaż moich marzeń! Doceniam ją za to, że potrafi połączyć moje oczekiwania i wizje ze swoim doświadczeniem, wiedzą oraz ogromną ilością swoich pomysłów. Aneta umalowała mnie tak, że czułam się pięknie i naturalnie! Pełen profesjonalizm, który mogę szczerze polecić!

Aleksandra Popławska

Z panią Anetą współpracuje się bardzo dobrze. To osoba, która ma nie tylko wiedzę, ale potrafi ją skutecznie przekazać uczestnikowi. Cenię w niej przede wszystkim zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność. Uważam, że ma świetny kontakt z grupą. Polecam.

Marta Niesiobędzka - Akademia Kreowania Wizerunku w Pułtusku

Aneta to osoba profesjonalna a przy tym bardzo ciepła i serdeczna. Modelki czują się przy niej swobodnie a fotograf zawsze może liczyć na jej pomoc. W czasie sesji jest zawsze w gotowości i czujnie reaguje na to co się dzieje. Polecam!

Marta Ankiersztejn / Cinefoto.pl